Zvolen, Kráľová - Pozemok so zákl. platňou pod RD

Zvolen, Kráľová - Pozemok so zákl. platňou pod RD

43.000,- €

Štát: Slovensko
Okres: Zvolen
Mesto: Kráľová

Druh: Pozemky - bývanie
Typ: predaj


Spoločnosť inReality s.r.o. Vám ponúka na predaj nehnuteľnosť vo Zvolene v katastrálnom území obce Kráľová.
V tomto prípade sa jedná o pozemok o rozlohe 529 m2, na ktorom je pripravená základová doska pre výstavbu rodinného domu s kompletnou projektovou dokumentáciou, ktorá je k dispozícii pre budúceho záujemcu. Dispozícia rodinného domu je 6,5 m x 12 m, projektované sú 3 izby plus kuchyňa a kúpeľňa. Cena za drevostavbu je kalkulovaná na 67.000 EUR. Elektrická a vodovodná prípojka sú na pozemku, odpadové vody sú projektované septikom. Pozemok je rovinatý, od prístupovej asfaltovej cesty ho delí silný železobetónový oporný múr v kombinácii so svahovými tvárnicami. Prístupová cesta je aj v zime udržiavaná. Stavebné povolenie na stavbu RD bolo vydané, treba si ho len obnoviť a môžete stavať.

Nehnuteľnosť je vhodná na stavbu rodinného domu, ktorý môžete využívať aj na celoročné bývanie ako aj na rekreáciu.
Kráľová sa vyznačuje svojím krásnym prírodným prostredím a využívaná je rovnako na oddych ako aj celoročné bývanie. V blízkosti sa nachádza napr. aj turistický ranč či hotelové zariadenie.

Realitná kancelária InReality je členom ZRSK a riadi sa Realitným kódexom. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečovaný advokátskou kanceláriou, úhradu základného správneho poplatku na katastri, poradenstvo pri prevode nehnuteľnosti a bezplatnú ponuku financovania pripravenú na mieru prostredníctvom hypotéky našim špecialistom.

Poloha nehnuteľnosti na mape

Podrobné informácie

Cenavrátane provízie
Zastavaná plocha78 m²
Celková rozloha529 m²
Rozloha pozemku529 m²
Stavnedokončený
Statusaktívne
Vodaverejný vodovod
El. napätie230V
Plynnie
Kanalizáciaseptik
Orientáciaseverovýchodná
Prístupová cestaasfaltová cesta
Ďalšie fotografie nehnuteľnosti

Reality