Na predaj rodinný dom - Kováčová

Na predaj rodinný dom - Kováčová

199.000,- €

Štát: Slovensko
Okres: Zvolen
Mesto: Kováčová
Ulica: Mierová

Vlastníctvo: osobné
Druh: Rodinný dom
Typ: predaj


Spoločnosť inReality s.r.o. Vám ponúka na predaj rodinný dom v obci Kováčová na Mierovej ulici. Obec Kováčová je mimoriadne vyhľadávaným a obľúbeným miestom pre bývanie, vďaka príjemnému a kľudnému prostrediu. Ďalšou výhodou tejto obce je jej strategická poloha, nakoľko sa nachádza len 6 km od Zvolena a 19 km od Banskej Bystrice.
Ponúkame Vám dvojpodlažný rodinný dom so suterénom, s celkovou plochou 654 m2 a 150 m2 zastavanej plochy ( a nádvoria). V bezprostrednej blízkosti domu je výborná občianska vybavenosť: oddychová zóna s detským ihriskom, autobusová zastávka, pošta, obchod, kúpalisko.
EXTERIÉR:
Rodinný dom bol zateplený v roku 2012.

INTERIÉR:
Dom pozostáva zo suterénu, 1.nadzemného podlažia a 2. nadzemného podlažia.
Suterén:
- v suteréne sa nachádza technická miestnosť s bojlerom, vaňou a taktiež plánovanou plynovou prípojkou. Ďalej sa tu nachádzajú ďalšie priestory, ktoré môžu byť využité ako skladové priestory. Suterén svojím veľkorysým priestorom ponúka možnosť vybudovania wellness-u pre náročnejších klientov.

1. nadzemné podlažie:
- prešlo čiastočnou rekonštrukciou. Nachádza sa tu vstupná chodba, resp. zádverie, 5 izieb, 1 komora, krb a 2 kúpeľne (jedna kúpeľňa je so sprchovým kútom, druhá s vaňou). Veľkou výhodou čiastočnej rekonštrukcie je možnosť rozdeliť tento priestor a využívať ho ako 2 bytové jednotky, resp. nový majiteľ nehnuteľnosti si vie rekonštrukciu prispôsobiť svojim požiadavkám a predstavám.

2. nadzemné podlažie
- prešlo kompletnou rekonštrukciou, čím novému majiteľovi poskytuje možnosť ihneď obývať danú nehnuteľnosť. Nachádzajú sa tu 3 samostatné izby a samostatná kúpeľňa s WC.

VÝHODY:
- bývanie vo výbornej lokalite
- dobrá občianska vybavenosť
- možnosť vybudovania wellness-u
- možnosť zrekonštruovať 1.nadzemné podlažie podľa vlastných predstáv
- čo považujeme za jednu z najväčších výhod je možnosť využívať nehnuteľnosť aj na podnikateľské účelyRealitná kancelária inReality s.r.o. je členom ZRSK a riadi sa Realitným kódexom. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečovaný advokátskou kanceláriou, úhradu základného správneho poplatku na katastri, poradentsvo pri prevode nehnuteľnosti a bezplatnú ponuku financovania na mieru prostredníctvom hypotéky pripravenú naším špecialistom.


V prípade záujmu, predáme alebo prenajmeme aj Vašu nehnuteľnosť. Ak Vás naša ponuka oslovila, prosím kontaktujte nás.

Poloha nehnuteľnosti na mape

Podrobné informácie

Zastavaná plocha150 m²
Rozloha pozemku654 m²
Vlastníctvoosobné
Stavčiastočne prerobený
Statusaktívne
Zateplený objektáno
Ďalšie fotografie nehnuteľnosti

Reality