Investičná príležitosť!! Sklad, hala - areál v Hriňovej

Investičná príležitosť!! Sklad, hala - areál v Hriňovej

180.000,- €

Štát: Slovensko
Okres: Detva
Mesto: Hriňová

Vlastníctvo: firemné
Druh: Sklady a haly
Typ: predaj - exkluzívne


Ponúkame Vám na predaj budovu v Hriňovej, vhodnú pre využitie ako sklad alebo priestory pre vašu výrobu alebo firmu.

Priestor ponúka mnoho možností využitia. Je vhodný na sídlo výrobnej firmy, rôzne sklady, drevovýrobu, kovovýrobu, autoservis, a rôzne ďaľšie výroby, kde je potrebná veľká plocha na prácu a veľké stroje. Budova má 1058m2 zastavenej plochy plus 468 m2 v pozemnom podlaží a ešte miestnosť na 2 nadzemnom podlaží 143 m2. Takže dokopy cca 1640 m2 pre vaše kancelárie, sklady alebo výrobu k dispozícii.

Pozemok, ktorý k budove prislúcha a je v bezprostrednom okolí budovy je vo výmere 1367m2 a je vhodný na vlastné parkovanie pre vašich zákazníkov. Budova s pozemkom sa nachádza v Hriňovej v areáli, kde sídlia aj hriňovské strojárne. Areál je priemyselný a v blízkosti sú aj reštaurácie a kaviarne, takže vaši zamestnanci to budú mať blízko a stihnú sa naobedovať cez obednú prestávku.

Priestor môžete využiť pre svoju firmu alebo ako investíciu a priestory iným firmám prenajímať ako je to aj v sučastnosti. Je na predaj aj celá firma, ktorá budovu s pozemkom vlastní , aj s nájomníkmi, v tom prípade je cena na dohode s majiteľom.

Realitná kancelária InReality je členom ZRSK a riadi sa Realitným kódexom. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečovaný advokátskou kanceláriou, úhradu základného správneho poplatku na katastri, poradenstvo pri prevode nehnuteľnosti a bezplatnú ponuku financovania pripravenú na mieru prostredníctvom hypotéky našim špecialistom.

Poloha nehnuteľnosti na mape

Podrobné informácie

Cenavrátane provízie
Celková rozloha2425 m²
Úžitková plocha1058 m²
Vlastníctvofiremné
Statusaktívne
Odvoz odpaduáno
Vodaverejný vodovod
Kanalizáciaáno
Garážáno
Parkovanievlastné vyhradené
Inžinierske sieteáno
Postavené ztehla
Zateplený objektnie
Prístupová cestaasfaltová cesta
Ďalšie fotografie nehnuteľnosti

Reality