3 - izbový byt Zvolen Záhonok

3 - izbový byt Zvolen Záhonok

108.500,- €

Štát: Slovensko
Okres: Zvolen
Mesto: Zvolen
Ulica: Záhonok

Druh: 3-izbový byt
Typ: predaj


Byt sa nachádza na šiestom poschodí v 8 - poschodovom bytovom dome na sídlisku Záhonok v blízkosti krásneho prostredia Zvolenskej priehrady. Jeho rozloha je 82 m2.
Byt prešiel rozsiahlou rekonštrukciou, pri ktorej bolo vymurované bytové jadro, položené plávajúce podlahy v izbách, položená keramická dlažba v kuchyni a vstupnej časti. Taktiež boli osadené bezpečnostné dvere a plastové okná. K bytu prislúcha aj pivnica.

Dispozične je riešený nasledovne: vstupná chodba je spojená s obývacou izbou čo vytvára veľkorysý otvorený priestor odkiaľ je prístup do spálne, kde sa nachádza balkón a aj veľký vstavaný šatník. Hneď vedľa sa nachádza praktická potravinová komora a vedľa je detská izba. Po pravej strane po vstupe sa dostaneme do kúpeľne s wc, kde sa nachádza vymurovaný priestor pre osadenie práčky ako aj osadená rohová vaňa. Ďalej sa pokračuje do kuchyne.

Realitná kancelária InReality je členom ZRSK a riadi sa Realitným kódexom. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečovaný advokátskou kanceláriou, úhradu základného správneho poplatku na katastri, poradenstvo pri prevode nehnuteľnosti a bezplatnú ponuku financovania pripravenú na mieru prostredníctvom hypotéky našim špecialistom.

Poloha nehnuteľnosti na mape

Podrobné informácie

Poschodie6
Počet izieb3
Celková rozloha82 m²
Stavpo rekonštrukcii
Statusaktívne
Kúpeľňavaňa
Balkónáno
Pivnicaáno
Výťaháno
Postavené zpanel
Ďalšie fotografie nehnuteľnosti

Reality